Volná místa: Všeobecná sestra, praktická sestra

Všeobecná sestra

Požadujeme: Vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb., znalost práce na PC, dobré komunikační dovednosti, velmi dobré organizační schopnosti, samostatné rozhodování, koordinace a schopnost pracovat v týmu, ochota k dalšímu vzdělávání, empatie, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, bezúhonnost.

Výhodou: Znalost vedení ošetřovatelské dokumentace apod., znalost programu Cygnus.

Nabízíme:  10. platová třída, osobní + zvláštní příplatek, příplatky S+N, svátky a noční,  další výhody dle kolektivní smlouvy (zvýhodněné stravování, masáže, vstupenky do bazénu, vitamínový balíček, příspěvek na penzijní připojištění), přátelský kolektiv, kvalitně vybavené pracoviště.

Autor: Helena Míchalová - Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov, příspěvková organizace

02.09.2020