Všeobecná sestra, praktická sestra

Hledáme výpomoc

Nabízíme možnost výkonu práce na plný úvazek, zkrácený úvazek nebo na Dohodu o provedení práce

Všeobecná sestra

Požadujeme: Vzdělání dle zákona č. 96 /2004 Sb., znalost práce na PC, dobré komunikační dovednosti, velmi dobré organizační schopnosti, samostatné rozhodování, koordinace a schopnost pracovat v týmu, ochota k dalšímu vzdělávání, empatie, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, bezúhonnost.

Výhodou:  znalost vedení ošetřovatelské dokumentace apod., znalost programu Cygnus

Nabízíme:  10. Platová třída, osobní + zvláštní příplatek, příplatky S+N, svátky a noční,  další výhody dle kolektivní smlouvy (zvýhodněné stravování, masáže, vstupenky do bazénu, vitamínový balíček, příspěvek na penzijní připojištění), přátelský kolektiv, kvalitně vybavené pracoviště.

Praktická sestra

Nabízíme:  9. Platová třída, osobní + zvláštní příplatek, příplatky S+N, svátky a noční,  další výhody dle kolektivní smlouvy (zvýhodněné stravování, masáže, vstupenky do bazénu, vitamínový balíček, příspěvek na penzijní připojištění), přátelský kolektiv, kvalitně vybavené pracoviště.

Nástup ihned.

Autor: Helena Míchalová - Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov, příspěvková organizace