Hledáme všeobecné a praktické sestry

všeobecná/praktická sestra

Požadujeme: Vzdělání dle zákona č. 96 /2004 Sb., znalost práce na PC, dobré komunikační dovednosti, velmi dobré organizační schopnosti, samostatné rozhodování, koordinace a schopnost pracovat v týmu, ochota k dalšímu vzdělávání, empatie, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, bezúhonnost.

Výhodou:  znalost vedení ošetřovatelské dokumentace apod., znalost programu Cygnus.

Nabízíme:  dobré finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, výhody dle kolektivní smlouvy (zvýhodněné stravování, masáže, vstupenky do bazénu, vitamínový balíček, příspěvek na penzijní připojištění), přátelský kolektiv, kvalitně vybavené pracoviště.

Možnost výkonu práce i na DPP či DPČ, zkrácený úvazek

Autor: Helena Míchalová - Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov, příspěvková organizace