Praktická sestra - Městské centrum sociálně rehabilitačních služeb- domov pro seniory Domažlice

Praktická sestra

Městské centrum sociálně rehabilitačních služeb – domov pro seniory

Prokopa Velikého 689, Domažlice

Praktická sestra

Požadujeme: Vzdělání dle zákona č. 96 /2004 Sb., znalost práce na PC, dobré komunikační dovednosti, velmi dobré organizační schopnosti, samostatné rozhodování, koordinace a schopnost pracovat v týmu, ochota k dalšímu vzdělávání, empatie, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, bezúhonnost.

Nabízíme: 9. platová třída + stupeň dle započitatelné praxe, příplatky S+N, svátky a noční.

Další výhody dle kolektivní smlouvy (zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění), kvalitně vybavené pracoviště.

Možnost dohodnout prohlídku pracoviště a konzultace o nabízené pozici na tel:

379 725 853 P. Vařechová

Nástup dle dohody.

Přílohy

Autor: Michaela Wendlová - Městské centrum sociálně rehabilitačních služeb - domov pro seniory